Individuální přístup

Individuální přístup

Každý klient je unikátní, každá firma má svá specifika, každý podnikatel potřebuje pro hladký chod svého byznysu a vlastní klid jiné služby. Vzhledem k našemu neustále aktualizovanému know-how o světě financí, ekonomice a souvisejících oblastech, dokážeme pro každého klienta připravit kompletní servis na míru. V tom, co děláte, se nejlépe vyznáte sami. Stejně tak my. Pro své klienty neděláme jen rutinní exekutivu, k optimalizaci finančních záležitostí přistupujeme iniciativně, konstruktivně a prakticky.

Zajišťujeme kompletní ekonomické poradenství, které bude dlouhodobě přispívat k růstu konkurenceschopnosti vaší firmy. Naše znalosti ekonomiky, legislativy a účtování společně využijeme na míru k optimalizaci nákladové strategie vaší firmy.

Daňové poradenství vám pomůže orientovat se ve světě neustále se měnících předpisů, termínů a sankcí. Díky profesionálnímu přístupu odborných daňových poradců bude implementace předpisů snadné a řešení oblasti daní vaší firmy účelné a efektivní.

Pro úsporné nakládání s časem si jednání s bankami a jinými institucemi vyžaduje člověka znalého administrativy a všech ostatních náležitostí. Připravíme vám veškeré podklady, které v takových situacích budete potřebovat.

Jednání s úřady za vás vyřešíme také. Zastoupíme vás při komunikaci s nimi a čas, který ušetříte, budete moct věnovat tomu, čemu potřebujete a chcete.

Outsourcing péče o firemní finance je moderním a efektivním nástrojem pro rozvoj každého podnikání. Vedle zpracování a vedení účetnictví, mzdové agendy a personalistiky, se firmy nachází v neopakovatelné a specifické ekonomické, personální i organizační situaci. Tuto situaci umíme vyhodnotit a navrhnout vám na míru služby tak, aby byly pro vaše podnikání optimální.

 • Ekonomické poradenství
 • Znalost legislativy
 • Daňové poradenství
 • Správná implementace zákonných předpisů
 • Jednání s institucemi (banky, úřady)
 • Zpracování a příprava všech podkladů
 • Pomoc se snižováním firemních nákladů
 • Dohled, školení, konzultace

Pojďme to zaúčtovat!

 1. Zavoláme si spolu a probereme situaci.
 2. Potkáme se osobně u nás ve firmě a promluvíme si.
 3. Převedeme nebo založíme účetnictví.
 4. Budeme se o vás starat a vy budete v klidu podnikat.
Ing. Monika Lagron Knápková

Ing. Monika Lagron Knápková

ředitelka

Co pro vás můžeme udělat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

A co říkají naši zákazníci

Společně rosteme

Z povahy našeho businessu si zakládáme na dlouhodobém a udržitelném růstu. S TOPTAXem takhle rosteme a sdílíme zkušenosti už přes 10 let.

Radek Ulčák a Richard Slavík

ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o.

Radek Ulčák a Richard Slavík

Společně už od začátku

Po našem manželství je TOPTAX náš nejlepší svazek. Jsme spolu už od začátku naší firmy a řešíme vše od účetnictví po smlouvy se zaměstnanci.

Roman Krečmer a Leona Krečmerová

Legendary Krecmers Hotel s.r.o.

Roman Krečmer a Leona Krečmerová

Cením přehled a zkušenosti

Oproti mé bývalé účetní mají lidé z TOPTAXu obrovský přehled a bohaté zkušenosti s nejrůznějšími klienty. Tím je pro mě naše spolupráce velmi hodnotná.

Marek Honěk

Sand system, s.r.o.

Marek Honěk

Cenné rady na počkání

V TOPTAXu je vždy někdo, komu můžu zavolat a nechat si poradit jak s účetnictvím, tak s dalšími kroky při vedení firmy.

Tomáš Hojgr

RELIGIS s.r.o.

Tomáš Hojgr

Klíčem je spolehlivá posádka

Na moři i v businessu vyžaduji spolehlivost, důvěru a odvahu. Posádka z TOPTAXu tyto hodnoty potvrzuje, proto jsme jejich zákazníci už 25 let.

Rostislav Fojtík

OSVČ

Rostislav Fojtík

S TOPTAXem bez starostí

Házená mi dala pevnou vůli, tah na branku a ostré lokty. TOPTAX mi dal klid, abych tyto vlastnosti mohl uplatnit v podnikání a nedělat si starosti s účetnictvím od založení firmy až dodnes.

Pavel Hendrych

Heňawelding s.r.o.

Pavel Hendrych
Horticultural Technology Trading
123 kurýr
Abano
Advisio
Budfitter
Caretta
Dimex
Flora
Fovea
Go Afrika
JIPRO
Kravín
Landbau
LION brand & Story
Luxusnipradlo.cz
Manu tea
Moravio
Motokravín
PEPE Hair & Beauty
P.U.O.R. Slezská
Railsformers
SAND System
ZXBENET