TopTax - Vaše účetní kancelář

Spojili jsme se

Spojili jsme se

Když se zkušenost spojí s praxí a prospěšné s užitečným... čekáme silný synergický efekt. Oba projekty si budou navzájem velmi prospěšné a současně ulehčí práci a ušetří čas i náklady vám, uživatelům a zákazníkům.

Toptax je tak trochu jiná účetní a daňová kancelář. Místo, kde ke klientovi přistupujeme individuálně a lidsky a snažíme se tak poskytnout maximální podporu v oblasti daní, účetnictví a celkově v podnikání. Spolehněte se na kvalitní, kompetentní a komplexní služby. Toptax radí, pomáhá a inspiruje, podpoří vaše vize, myšlenky i cíle a jejich dosažení tou nejelegantnější formou. Díky partnerství s Toptax získáte mnohé kolektivní výhody a zajímavé produkty, které vám výrazně usnadní podnikání.

“Klient je pro nás partnerem, jemuž se snažíme věnovat maximálně profesionálně a individuálně, abychom dosáhli cíle, kdy daně a účetnictví řešíme my a vy se můžete v klidu věnovat svému podnikání, koníčkům a snům,” komentuje Michal Horníček, jeden z majitelů Toptax.

Súčto je dynamická, komplexní, uživatelsky přívětivá a chytrá online aplikace pro fakturaci a účetnictví. Umožňuje vydávání a evidenci faktur, automatizaci a správu účetnictví i vedení knihy jízd a peněžního deníku v tarifu pro začínající podnikatele a OSVČ, který je zdarma a profi tarifu premium za 300 Kč měsíčně. Provozovatel aplikace je registrován u Úřadu pro ochranu osobních údajů a garantuje tak, že vaše data nebudou zneužita ani nepadnou do cizích nepovolaných rukou.

“Se společností Railsformers se projektu Súčto věnujeme od doku 2007, kdy jsme na konferenci Ostrava on Rails 2007 představili první verzi. Od té doby projekt prošel mnoha výraznými změnami, optimalizacemi a sofistikovaným vývojem. Po zralé úvaze jsme dospěli k zahájení úzké spolupráce s přední účetní společností nejen v Moravskoslezském kraji - TopTax. Spojením chceme nabídnout klientům projektu Súčto komplexní služby formou jedinečného systému pro zjednodušení, zlevnění a úsporu času stráveného u účetnictví a především komplexní služby v oblasti poradenství a optimalizace daní ze strany Toptax . Chystáme mnoho zásadních novinek jako mobilní aplikace, podpora umělé inteligence, přehledný manažerský výstup, archivace atp,” doplňuje Jiří Kubica, zakladatel Railsformers s.r.o. i projektu Súčto.

Chtete-li mít neustálý online zdroj novinek a žhavých informací z prostředí daní a účetnictví, sledujte Facebook profily Toptax a Súčto.

 

Naše služby

Kontakty

TOPTAX

účetní a daňová kancelář s.r.o.

IČ:26840448

DIČ:CZ26840448

Spisová značka:C 156913, zapsáno: 7.října 2009

Einfo@toptax.cz

T+420 607 034 888

Sídlo a kancelář společnosti

Opavská 6230/29A

708 00 Ostrava-Poruba

Provozní doba kanceláře

PO7:00 - 17:00

ÚT7:00 - 15:00

ST7:00 - 17:00

ČT7:00 - 15:00

7:00 - 15:00

Poptávkový formulář

× Nepodařilo se
× Probíhá odesílání. Prosím, čekejte.
× Podařilo se
Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Najdete nás také zde

Naši lidé

Majitelé
Michal Horníček, MBA
majitel a jednatel společnosti
Jan Rykaluk, MBA
majitel a jednatel společnosti

 

Asistentky
Linda Jankuliaková
asistentka účetní kanceláře
Petra Neuerová
asistentka jednatelů

 

Vedení
Ing. Monika Knápková
daňový poradce
Lucie Adamcová
vedoucí mzdová účetní
Bc. Lenka Čechová
vedoucí účetní kanceláře - na mateřské dovolené
Petra Matugová
ředitelka společnosti - na mateřské dovolené

 

Daňové oddělení
Bc. Miroslava Menšíková
asistentka daňového poradce

 

Mzdové oddělení
Senior
Kateřina Vitásková
mzdová účetní senior
Ing. Hana Rusková
mzdová účetní senior

 

Účetní oddělení
Senior
Hana Hurníková
účetní senior
Gabriela Urbánková
účetní senior
Ing. Barbara Morská
účetní senior
Lucie Haroková
účetní senior

 

Junior
Tereza Cholevová
účetní junior
Bc. Jana Kratochvílová
účetní junior
Ing. Veronika Březinová
účetní junior
Ing. Zuzana Kubíková
účetní junior